Trabzon Dezenfekte

Dezenfekte işlemi; görünmeyen mikroplarının yok edilmesi için kullanılır. Dezenfekte işleminin önemi, uygulandığı yüzeyde uzun süreli etkin olarak kalabilmesinin yanı sıra insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermemesidir.

Kreşler, okullar, evler, ofisler, restoranlar, AVM'ler, Çocuk oyun alanları, toplu taşıma araçları, hastane çıkışı enfeksiyon riskli odalar, vb. insan trafiğinin olduğu her yerde, hastalıklara neden olan Virüs ve Bakterilerin yok edilmesi için uygulanan kimyasal olmayan %100 doğal yeni nesil dezenfektan yöntemidir.

Normal yöntemlerle temizlik yapıldığında kimyasallar kullanılır bu da insana ve çevreye zarar verir. Ayrıca uygulanan bölge sınırlıdır. Uygulamada kullandığımız ULV cihazı içerisindeki dezenfektan solüsyonunu mikro spreyleme yöntemi ile en küçük noktalara dahi nüfuz ederek ortamdaki ve havada asılı kalan bütün mikropları anında yok eder.

Dezenfekte; patojen mikropların yok edilmesi işlemi olup; sterilizasyon demek değildir. Sterilizasyon, patojen olan ya da olamayan tüm mikroorganizmaların yok edilmesini amaçlar. Dezenfekte, zehirli kimyasal maddelerdir. Gaz, sıvı, katı ya da kıvamlı sıvı şekillerinde uygulanabilir.

Dezenfekte de kullanılan maddeler; tüm mikroorganizmaları öldürebilmeli, hızlı etki etmelidir ve toksik olmamalıdır.Uygulanacağı eşyaya ve çevreye zarar vermemelidir. Organik ajanlarla aktivitesi kaybolmamalı, renksiz ve kokusuz olmalıdır. Yanı sıra ucuz ve kullanımı kolay olmalıdır.

Günün her saatinde ulaşıp dezenfekte işlemi ya da her türlü haşere probleminin çözümü konusunda yardım alabilirsiniz.