TRABZON İLAÇLAMA, çevre sağlığı konusunda “Haşere Önleme” alanlarında faaliyet göstermektedir. Gıda İşletmeleri, Sağlık Kurumları, Fabrikalar, Alışveriş ve Spor Merkezleri, Hastane, Konutlar, Ofisler, Eğitim ve Kamu Kurumları, Turizm İşletmeleri ve ilgili tüm kuruluşlar hedef sektörlerimiz arasında yer almaktadır.

Misyonumuz; insanların daha sağlıklı ve mutlu bir yasam sürdürebilmeleri için kaliteli, güçlü, güvenilir, etkin ve en uygun maliyetli temizlik ve ilaçlama hizmetlerini sunmaktır.

Vizyonumuz; ilaçlama teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek bunlara hızlı uyum sağlayan, hizmette değişimi yönlendiren, “güven, kalite, kesin çözüm” kavramlarını esas alıp sektörde lider temizlik ve ilaçlama firması olmaktır.

İŞ TANIMI
T.C.Sağlık Bakanlığı’nın 02/05/2013 tarihli ve 21262 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan ” Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik ” gereği, ilaçlama hizmetini Sağlık Bakanlığı’ndan ” İlaç Uygulama İzin Belgesi” almış olan firmalara yaptırılması zorunluluğu getirilmiştir.

Mücadele Metotlarımız Üç Ana Başlıkta Toplanmaktadır;

1. Haşere ve Zararlıların Gözlenmesi,
2. Fiziki Eksikliklerin Raporlanması,
3. Haşere ve Zararlılar İle Mücadele

Uygulamalarımızda çevre sağlığı açısından, ekolojik dengeyi bozmayacak, suda ve toprakta kolayca çözünebilen insektisit ve rodentisitler tercih edilmektedir. Bu ürünlerin tümü haşere ve kemirgenlerle mücadelede son derece etkili olup, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Her koşula ve yönteme göre uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme vb.) uygulanmaktadır.