Trabzon Avm İlaçlama
Trabzon Avm İlaçlama

Günümüzde, büyük şehirlerde hızla çoğalan, belirli bir yerde etkinlik gösteren, perakendeci işletmeler toplulukları alışveriş merkezleri olarak adlandırılır. İçinde giyimden gıdaya çok çeşitli mağazaların, restoran, sinema, oyun salonları gibi alanların bulunduğu alışveriş merkezleri gün de binlerce insan tarafından ziyaret edilir. İnsan yoğunluğunun çok olduğu alışveriş merkezlerinde görülebilecek bir tane böcek bile alışveriş merkezinin prestijini sarsmaya yeterli olacaktır.

Bu ortamların temiz ve sağlıklı olması, toplum sağlığı ve işletmenin devamı için gereklidir. Bu nedenle yasal çalışan ilaçlama şirketleri tarafından belli periyotlarda böcek ilaçlama, kemirgen ilaçlama ve haşere ilaçlama yöntemleri ile Alışveriş merkezlerinin ilaçlanması gerekir.

Alışveriş merkezi ilaçlama da Sağlık Bakanlığı ruhsatı ile yasal çalışan Trabzon ilaçlama şirketimiz %100 garantili, ekonomik ve kesin çözümler ile hizmet vermektedir. Trabzon ilaçlama şirketi olarak Alışveriş merkezi ilaçlama da WHO(Dünya Sağlık Örgütü) ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar kullanmaktayız.

Trabzon ilaçlama şirketimizde, alışveriş merkezi ilaçlama eğitimi almış deneyimli, profesyonel personellerimiz tarafından 7/24 ilaçlama hizmeti verilmektedir. Trabzon ilaçlama şirketimiz tarafından ilaçlama sonrasında gerekli tüm yasal evraklar alışveriş yönetimine sunulmaktadır.