Ev İlaçlamaToplu ilaçlamalarda ortak kullanım alanlarından, Merdiven boşlukları, bodrum, çatı, görevli dairesi ve yönetici dairelerinden ücret talep edilmez.

İlaçlama sırasında mekanınızı teslim edeceğiniz ilaçlama şirketinin sağlık bakanlığından ruhsatlı olması çok önemlidir. Bazılarının kullandığı ilaçlar insan sağlığına zararlı kanserojen etki taşıyan TARIMSAL ilaçlardır.

Haşereler ve kemirgenler(özellikle fareler) apartman hayatında önemli bir problemdir. Hamam böcekleri, tahtakuruları, pire, bit, örümcek, sıçanlar, fareler vb. gibi haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelenini oluştururlar.

Evlerin, iş yerlerinin özellikle de apartman ve sitelerin en önemli sorunları böcek ve kemirgenlerdir. Böcekler genellikle loş, nemli ve karanlık ortamları severler.

Örneğin; fare, akrep, pire, sinek, sivrisinek, karınca, tahtakurusu, örümcek, tarla faresi, lağım faresi, ev faresi, sıçanlar gibi kemirgenler daha çok bahçeli siteler için sorun oluşturur. Bu kemirgenler toprak içinde yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan bahçeler içerisinde yaşarlar.

Özellikle apartman ve sitelerin kalorifer daireleri, bodrum, çatı gibi alanlarında yoğun olarak görülürler.

Apartmanların havalandırma boşluklarına açılan pencereleri evlere girmek için kullanırlar.

Böcekler ve fareler için bilgi sitemizde bulunmaktadır.

Böcekler ve kemirgenler yaşadığımız mekanların istenmeyen canlılarıdır.

Birçok hastalığın taşıyıcısı olan bu canlılar aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına da neden olmaktadırlar.

TRABZON İLAÇLAMA olarak site ve apartmanlara avantajlı öneriler sunmaktayız.

Apartman ve sitelerin ilaçlanmasında, toplu ilaçlamalarda normal ücretin sadece yarısını talep ediyoruz.

Kullanılan ortak kullanım alanlarında şirketimiz tarafından ücretsiz ilaçlanacaktır.

Apartman veya sitenize yapılacak ilaçlama garantili olacaktır. Bilgi almak için servisimize başvurabilirsiniz.