Tarım Bakanlığı tarafından yapılan düzenlemelere göre, gıda ürünleri imali yapan veya satan ve her iki faaliyeti de yürüten kurumların, işyerlerinin mutlaka düzenli şekilde, bakımlarının, temizliklerinin ve ilaçlamalarının yapılması gerekmektedir. Ancak, işlemlerin mutlaka doğru yapılması gerekmektedir. Yanlış ilaçlama zaman ve maddi kayba neden olabilir.

Fırın ve pastaneler de bu yasanın kapsamına girmektedir. Bununla birlikte, bu alanlar zaten genel anlamda, haşere ve kemirgenlerin yerleşmesine ve üremesine çok müsait mekânlardır. Gerekli ilaçlamalar yapılmazsa, çok sayıda canlının üremesi muhtemeldir. Fırın ilaçlamalarında, öncelikle işlem yapılacak alanın mutlaka incelenmesi keşif yapılması gerekmektedir. Ancak, bundan sonra ilaçlama işlemine geçilmelidir. Bu alanlar, gıda maddesi üreten yerler olduğundan, doğru şekilde ilaçlanması da çok önemlidir. Aksi takdirde, haşerelerin öldürülmesi amaçlanırken, yanlış ve fazla ilaç kullanımı ile insan sağlığına zarar verilebilir. Bu nedenle, ilaçlama işlemlerini profesyonel firmaların yapması gerekmektedir.

Firmamız, ilaçlama yapılacak alanları uzman personeli ile inceleyip fizibilite raporu çıkardıktan sonra ilaçlama yapmaktadır. Uygun fiyatlarımız da size çok cazip gelecektir.