İş Yeri İlaçlama
Firmamız başlıca haşere sorunu yaşayan; fırınlar, lokantalar, alışveriş merkezleri, çöp toplama ve geri dönüşüm merkezleri, gemiler, sanayi imalathaneleri gibi sektörlerde hizmet Veren Trabzon İlaçlama; hassasiyet ile yürüttüğü çalışmalar, müşterilerimizin kısa sürede haşere çözümlerinin sağlamasına yönelik büyük fayda sunmaktadır. İş yerlerinde haşere sorunlarının çözülmemesi ve önüne geçilememesindeki en büyük faktör, firmaların veya şahısların amatör uygulamasından kaynaklanır. İş yerlerinde gıda ve sanayi üretimi var ise kesinlikle amatör kimyasal ürün ve ekipman kullanılmamalıdır. Çünkü bu tarz iş yerlerinde oluşan haşerelerin bağışıklık sistemi gelişmiştir.

Örnek olarak insanlar için grip aşılarını düşünelim. Grip aşılarında düşük miktarda virüs enjekte edilir. Bu da insanların bağışıklık sistemini güçlendirerek, daha yüksek enfeksiyon riskini ortadan kaldırmayı hedefler. Amatör kimyasal haşere ve fare ilaçları, üretim alanlarında yaşayan haşereler içinde aynı durumu oluşturur. Sinir sistemi ve bağışıklık sistemi kuvvetlenen haşere ve kemirgenler hiç bir kimyasal ilaca cevap vermeyebilirler. Bu sebeple haşere ilaçlamasında çok dikkat edilmeli ve ileride telafisi çok zor olacak durumların önüne geçilmelidir.

Haşerenin cinsi ve bağışıklığı ne kadar güçlü olursa olsun kısa sürede yok olmasını sağlarız. Devamında oluşmamasını sağlayacak önlemlerini alırız.